Paykasa Nasıl Kullanılır?

PayKasa kartların her biri 16 haneli bir kart numarasına sahiptir. Kartın iligli kısmını bozuk bir parayla hafif hafif kazıdıktan sonra ortaya çıkan numarayı, alışveriş yapacağınız sitenin ödeme sayfasında ilgili kısma girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kartın, Euro para cinsinde olarak satın alabileceğiniz sabit miktarları vardır. 10, 20, 25, 50, 100, 200 ve 250 Euro biçiminde artan limit seçeneklerinden birini satın alıp internet üzerinden online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Böylece güvenmediğiniz ya da tam güvenemediğiniz online alışveriş sitelerinde alışveriş yaparken herhangi kişisel bir bilginizi girmeye gerek olmaksızın gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. PayKasa kart size kendinizi güvende hissettirir. PayKasa kartı kullanırken “acaba dolandırılır mıyım” kaygısı yaşamaksızın online olarak internet üzerinden alışverişin keyfine varırsınız.

PayKasa Sanal Kredi Kartı ile alışveriş yapmak hem çok rahat hem de çok hızlıdır. Yukarıda bahsettiğimiz 16 haneli kart numaranızı, başka herhangi bir kişisel bilgi, kredi kartı şifresi, güvenlik kodu vs. girmeden, elektronik ticaret sitesinin ilgili ödeme sayfasına girerek işleminizi hızlı bir şekilde halledebilir, güven sorunu yaşamazsınız. Siz de PayKasa kartın avantajlı dünyasında bir an önce yerini alın, online alışverişin keyfine varın! Günümüz teknolojisinin getirdiği nimetlerden, dolandırılma korkusu olmaksızın yararlanmaya başlamak için bizimle hemen iletişime geçin!

PayKasa kartın kullanımında veya kartı edinmede yaşayacağınız herhangi bir sorunda sizlere 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri danışma servisimizi arayabilir, aklınıza takılan soruların yanıtlarını kolayca ve vakit kaybetmeksizin bulabilirsiniz.